great site tube video
http://limetorrent.biz torrent i was reading this

Vážení rodiče,

od 25. 5. 2018 vstupuje v platnost nové nařízení EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Naše škola ve spolupráci se svým pověřencem připravila  nová pravidla, která zavádíme v nakládání s osobními údaji žáků, zákonných zástupců i zaměstnanců. Ochrana soukromí při zpracovávání všech osobních údajů  je naše priorita.

Během uplynulých dnů jste měli možnost u třídní učitelky Vašeho dítěte podepsat nové "informované souhlasy" se zpracováním osobních údajů Vašeho dítěte. Nejedná se o údaje, které zpracováváme na základě platné legislativy, ale o souhlasy např. s fotografováním, používáním osobních údajů pro použití na pobytech v přírodě, lyžařském výcviku, sportovních a jiných soutěžích a podobně. Prosím ty z Vás, kteří tak ještě neučinili, abyste v nejbližší době TU Vašeho dítěte navštívili a příslušné formuláře vyplnili a podepsali.

Osobní údaje v papírové i v elektronické podobě jsou zabezpečeny před zneužitím a slouží pouze k plnění zákonných povinností, k oprávněným zájmům školy nebo jsou shromažďovány se souhlasem zákonných zástupců.

Děkuji Vám mnohokrát za spolupráci
Mgr. Magda Pacáková

Každá škola musí mít od 25. 5. 2018 svého POVĚŘENCE. Je to osoba, která bude dohlížet (ale i radit) na nově zavedené opatření do praxe. Naším pověřencem je:

Miroslav Tkáč

tel.: 466 094 190

Informační memorandum - dokument, ve kterém se můžete blíže seznámit s problematikou GDPR a jejím zpracováním na naší škole.